O Nas

Kim jesteśmy?

Parą młodych ludzi, którzy są ze sobą od kilku ładnych lat. Asia i Marcin – tak się nazywamy. Poznaliśmy się w banalnych okolicznościach, bo na studiach (co było ponad 5lat temu) i od tamtej pory, w pewien sposób staliśmy się nierozłączni.

Paradoksalnie, dzieli nas więcej niż łączy jednak nie ma w tym nic złego,bo miłość potrafi tak spłatać różnice, że wychodzi z tego całkiem niezła całość ;)) słuchamy zupełnie innej muzyki, czytamy inne książki, lubimy inne filmy – jednak zarażamy siebie nawzajem swoimi pomysłami i pasjami. Plus – obydwoje lubimy podróżować i chłonąć każde nowe miejsce, obserwować ludzi i dobrze zjeść.

W skrócie, pracujemy, marzymy, biegamy z miejsca do miejsca, czasami odpoczywamy, podróżujemy i zwiedzamy, bawimy się i kochamy, chłoniemy każdą chwilę, śmiejemy się, jemy i pijemy (czasami w nadmiarze), tańczymy i śpiewamy jak nikt nie słyszy.. ŻYJEMY! I chcemy się tym dzielić ;))

 

 

 

 

 

chyba tak wygląda szczęście w naszym wydaniu ;)

A&M

7 odpowiedzi na „O Nas

  1. Piękne szczęście! Powodzenia:)

  2. … bo ten blog tak się fajnie nazywa… :)

  3. ~Fanaberia pisze:

    Trzymam kciuki za Waszego bloga! :)

  4. ~annybloog pisze:

    To się nazywa synergia. PozdrAwiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>